Gadzety Reklamowe

NASZYJNIKI I BRANSOLETKI JAKO GADŻETY REKLAMOWE

propagační a dárkové předměty

Gadżety reklamowe, przedmioty i artykuły upominkowe

Gadżety reklamowe z koralików drewnianych, które Państwu oferujemy, mają szerokie zastosowanie. Nasze produkty – koraliki drewniane, naszyjniki, bransoletki i inne wyroby mogą służyć jako gadżety reklamowe do celów prezentacyjnych na akcjach promocyjnych lub gdziekolwiek indziej. Oferujemy również naszyjniki i bransoletki jako przedmioty i artykuły upominkowe – dla firmowych celów reklamowych lub dla szkół.

Niektórzy nasi klienci


Maxxium ČR - Metaxa - Dla tej firmy i marki wykonywaliśmy gadżety reklamowe – unikatowe naszyjniki i bransoletki z koralików w kolorach słońca (żółto-niebieskie), czyli w kolorach marki Metaxa.Agencja Reklamowa Kaspen - Dla znanej praskiej agencji reklamowej Kaspen w przeciągu ostatnich lat już kilkakrotnie wykonywaliśmy gadżety reklamowe (naszyjniki) na różne akcje promocyjne.Agencja Reklamowa Garp - Dla znanej praskiej agencji reklamowej Garp w przeciągu ostatnich lat już kilkakrotnie wykonywaliśmy gadżety reklamowe (naszyjniki) na różne akcje promocyjne.Vento Bohemia - Dla firmy Vento Bohemia, s.r.o., hurtownia drogerii, kosmetyków do ciała i włosów oraz perfumerii wykonywaliśmy bransoletki reklamowe z koralików drewnianych.Ars B - Spółka Ars B, spol. s r.o. zajmuje się sprzedażą czapek, nakryć głowy i tkanin. Nasza firma produkcją naszyjników promocyjnych uczestniczyła w promocji wyrobów za granicą (Meksyk).Gadżety reklamowe - naszyjniki i bransoletki

Jesteśmy sprawdzoną i solidną spółką. Nasze wyroby dostarczamy najbardziej znanym agencjom reklamowym i sprzedawcom w Republice Czeskiej. Nasze wyroby z koralików drewnianych (drewniane bransoletki, naszyjniki i inne) są często wykorzystywane jako gadżety reklamowe na akcjach promocyjnych, gadżety reklamowe zgodnie z wizerunkiem odpowiadającym waszej firmie lub organizacji, upominki i artykuły dla waszych klientów, partnerów reklamowych i innych lub pracowników. Gadżety reklamowe z naszej firmy zagwarantują Państwu lepszą jakość prezentacji waszej firmy. Już od kilku lat dostarczamy czołowym agencjom reklamowym i firmom wyroby z koralików drewnianych, naszyjniki i bransoletki, nasze doświadczenia są więc bardzo szerokie. Wasze gadżety reklamowe w ramach upominku i promocji pomogą Państwu w sposób efektywny zaprezentować firmę lub organizację. Koraliki drewniane, naszyjniki i bransoletki przygotujemy wg Państwa życzenia, ewentualnie zaprojektujemy kreatywne rozwiązanie koralików, które będzie zgodne z wyznaczonym celem. Czy będzie to sprzedaż stoiskowa czy akcja promocyjna waszej firmy, jesteśmy dla Państwa odpowiednim partnerem, o czym Was chętnie przekonamy.

Koraliki drewniane i wyroby jako artykuły upominkowe

Nasze wyroby nie tylko służą do celów reklamowych, ale także jako artykuły upominkowe. Koraliki drewniane, bransoletki i naszyjniki jako artykuły upominkowe służą dla firm, szkół i innych celów. Bransoletki, naszyjniki i inne wyroby z koralików drewnianych są często idealnym sposobem na rozwiązanie waszego zapotrzebowania na upominki i artykuły do jakichkolwiek celów. Chętnie zaspokoimy wszystkie wasze zapotrzebowania pod względem wzornictwa tak, aby wyroby drewniane (drewniane bransoletki, naszyjniki i inne) były zgodne z waszymi potrzebami.

Koraliki drewniane, bransoletki, naszyjniki, kotary koralowe i inne

Oferujemy Państwu koraliki drewniane i wyroby w wielu rodzajach, wielkościach i stylach. Wasze gadżety reklamowe i wyroby z koralików drewnianych do celów reklamowych, upominkowych lub innych to naszyjniki drewniane, bransoletki, kotary koralikowe, zabawki drewniane, gry stołowe i wiele innych. Chętnie zaspokoimy każde zapotrzebowanie i pojedyncze wyroby z koralików drewnianych dostarczymy w kształtach, kolorach i ilości zgodnie z waszymi życzeniami.

Za pomocą niniejszego formularza możecie nam przesłać pytania dotyczące naszych produktów, usług i cen. Prosimy o kontakt w języku angielskim. Dziękujemy
Nazwisko
Firma
E-mail
Treść pytania